Makijaż ślubny, próbny, wieczorowy lub fotograficzny w Inowrocławiu

Masz zaplanowane ważne wydarzenie i chcesz wyglądać profesjonalnie, a jednocześnie zależy Ci na trwałym makijażu? 

U nas każdy makijaż wykonany w dni powszednie i w soboty kosztuje tyle samo. Makijaż ślubny, wieczorowy, fotograficzny różnią się technikami, ale nie jakością.

Niedziele i święta to czas wyjątkowy, dlatego w te dni usługa wykonania makijażu w Inowrocławiu kosztuje trochę więcej.

Cennik makijażu w naszym salonie w Inowrocławiu

Makijaż w dniach pon-sob kosztuje 130 zł.

Za makijaż w niedzielę zapłacisz 180 zł. Usługa w święto kosztuje 200 zł.

Rodzaj makijażu (wieczorowy, ślubny, dzienny, fotograficzny) nie ma wpływu na cenę usługi.

Korekta męskiej skóry, czyli wyrównanie kolorytu
i zmatowanie kosztuje 70 zł.

Makijaż próbny - kiedy wykonać i czy jest potrzebny?

Jakieś 15 lat temu zabieg makijażu nie był tak popularny jak obecnie. Jeżeli interesujesz się makijażem, urodą lub modą, prawdopodobnie masz określone oczekiwania. Te oczekiwania są właśnie powodem, dla którego warto umówić się na makijaż próbny. 

Podczas makijażu próbnego mamy czas i przede wszystkim spokój, by porozmawiać i ustalić jak ma wyglądać Twój makijaż. Możemy przetestować kilka kolorów pomadki lub technik malowania oczu. Makijaż próbny ma dać klientce poczucie spokoju, który jest ważny szczególnie dla Panien Młodych.

Jeżeli niekoniecznie interesujesz się makijażem i chcesz po prostu wyglądać pięknie, odpowiednio do okazji, stroju i swojego typu urody, zaufaj makijażystce i umów się na zabieg w Inowrocławiu.

Trwały makijaż w Inowrocławiu.
Od czego zależy trwałość makijażu? Wbrew pozorom trwałość makijażu nie zależy tylko od użytych kosmetyków (a na pewno nie od ich ceny i popularności marki).
To czy makijaż wytrzyma do rana zależy od przygotowania cery, doboru kosmetyków odpowiednich do potrzeb skóry, ale i od zastosowanych technik, umiejętności makijażystki oraz użycia utrwalacza.

Zapraszamy Cię do zapisu na usługę makijażu. Czas przeznaczony na makijaż to około 60 min, ale jeśli chcesz zarezerwować po nim np. wizytę u fryzjera, daj sobie dodatkowe 30 minut czasu.
Możesz również przyjechać do nas z ułożoną fryzurą. Postaramy się, nie zniszczyć pracy fryzjerki :).

Shopping Cart