Stylizacja paznokci to zabiegi manicure tradycyjnego, manicure hybrydowego, przedłużania paznokci i zdobienia ich różnymi technikami.

Oferujemy następujące usługi z zakresu stylizacji paznokci:
- manicure tradycyjny i męski, z odżywką, lakierem lub bez,
- manicure hybrydowy standardowy, z nadbudową oraz na bazach budujących i odżywczych (z witaminą E, wapniem, włóknem szklanym),
- przedłużanie paznokci na formie metodą żelową,
- żelowanie naturalnej płytki paznokcia,
- podstawowe zdobienia, potocznie zwane jako "salonowe", które możesz wybrać z dostępnych w salonie wzorników (kwiaty, gałązki, ornamenty, pyłki, folie, geometrię, marmurki i wiele innych)
- bardziej skomplikowane zdobienia technikami zhostovo i one stroke.

French i ombre, czyli manicure z białą końcówką i cieniowaniem.

Oprócz podstawowej stylizacji żelem i lakierami hybrydowymi wykonujemy też stylizację french, czyli od lat znany manicure francuski. Mimo że moda na manicure ulega zmianom, paznokcie z białą końcówką cieszą się niezmienną popularnością.
Oferujemy też kolorowy manicure francuski, czyli pomalowanie końcówki nie na biało, a na wybrany kolor, także brokatowy lub metaliczny.
Do zalet manicure typu french zalicza się efekt zawsze "czystych" paznokci oraz to, że odrost nie jest tak bardzo widoczny, jak przy pomalowaniu całej płytki paznokcia na kolory czerwone, neonowe lub ciemne.

Trwały manicure hybrydowy w Inowrocławiu

Trwałość stylizacji hybrydowej lub żelowej zależy od kilku czynników.
Należą do nich:
- staranne przygotowanie naturalnej płytki (zmatowienie i usunięcie nabłonka na płytce),
- dobranie produktów do rodzaju płytki oraz wykonywanej przez klientkę pracy,
- odpowiedni czas utwardzania stylizacji w lampie,
- dbanie o paznokcie przez klientkę (np. nieużywanie ich do podważania, otwierania czegoś, nieskubanie, niegryzienie itp.),
- pilnowanie odstępu między wizytami u kosmetyczki (producenci lakierów hybrydowych informują o trwałości do 14 dni, ale z doświadczenia wiemy, że manicure hybrydowy może zachować trwałość przez 3 tygodnie).

"U mnie hybryda się nie trzyma"

Ile razy słyszeliśmy takie słowa. Wybierając się na usługę manicure w naszym salonie w Inowrocławiu, możesz spodziewać się rozmowy na temat Twoich przyzwyczajeń, wykonywanej pracy i dotychczasowych problemów z trwałością stylizacji. Po obejrzeniu płytki stylistka zdecyduje jaki rodzaj bazy i stylizacji ma największą szansę przetrwać na Twoich paznokciach.
Przy drugiej wizycie często słyszymy pozytywne zaskoczenie nowych klientek, bo "wcześniej mi się nie trzymało". 🙂
Boisz się, że i po wizycie u nas Twój manicure nie wytrzyma? Daj nam (i sobie) szansę. 🙂

Shopping Cart